Kursy żeglarskie dla studentów

Szukasz rejsu żeglarskiego na Mazurach? Chcesz zdobyć patent żeglarza jachtowego w czasie rejsu? Zapisz się na kurs żeglarski dla
studentów na którym nie tylko nauczysz się pływać jachtem, ale też poznasz nowych ludzi i spędzisz niepowtarzalne chwile! Organizujemy rejsy szkoleniowe, kursy na patent żeglarski i szkolenia indywidualne. Jako jedna z niewielu szkół żeglarstwa mamy również w ofercie kursy dla kandydatów na instruktorów żeglarstwa. Poznaj nasze propozycje żeglarskich obozów dla studentów. A jeśli masz pytania - śmiało skontaktuj się z naszym biurem.

Wybierz kurs żeglarski dla siebie - poznaj naszą ofertę

DLA KOGO SĄ NASZE WYJAZDY ŻEGLARSKIE?

W naszych propozycjach znajdziesz różnego rodzaju kursy żeglarskie dla studentów. Oferty skierowane są do osób pełnoletnich. Aby dołączyć do naszych rejsów, obozów czy szkoleń na żeglarza jachtowego nie trzeba być studentem (nie sprawdzamy indexów ani legitymacji na wjeździe ;).  Jeśli masz swoją ekipę – przyjedź razem z nimi, a umieścimy Was w jednej załodze. Jednak większość osób zapisuje się na kurs żeglarski dla studentów samodzielnie, bez żadnych znajomych. My połączymy Was w najlepsze załogi, a znajomości z wyjazdu zostaną z Tobą na długie lata!

Kiedy organizujemy kursy na patent żeglarza?

Kursy żeglarskie na Mazurach prowadzimy od kwietnia do października! U nas na pewno znajdziesz termin, który będzie Ci odpowiadał. Masz mało czasu? Wystarczy Ci tydzień wolnego! Szukasz dłuższego wyjazdu na żagle? Jako jedyni organizujemy dwutygodniowe szkolenia dla dorosłych! Interesuje Cię opcja wyjazdu szytego na miarę? Kursy indywidualne rozpoczynamy już wczesną wiosną i możemy zorganizować je do późnej jesieni. 

Kursy żeglarskie dla studentów już od 1990 zł!

Przed wakacjami: kurs stacjonarno-wędrowny lub intensywny rejs szkoleniowy.

W wakacje: tygodniowy rejs szkoleniowy lub dwutygodniowy rejs szkoleniowy
W dowolnym terminie:  szkolenie indywidualne.

KTÓRY kurs dla studentów wybrać?

Wyjazd żeglarski to dobra opcja dla osób, które lubią aktywny sposób spędzania czasu i pragną zdobyć nowe umiejętności oraz patent żeglarza jachtowego. Niezbędna jest motywacja i otwarte podejście do innych ludzi. Wszak na te kilka dni trwania kursu zamieszkacie razem na jachcie. Jeśli nie wiesz którą ofertę wybrać zapraszamy do naszego poradnika żeglarskiego lub do kontaktu z naszym biurem. Przygotowaliśmy też kilka artykułów w których znajdziecie informacje z porównaniem naszych kursów czy szczegółowym opisem życia na jachcie i przebiegu szkolenia żeglarskiego. 

Gdzie pływamy na kursach?

Szkoleniowe rejsy i obozy żeglarskie odbywają się w sercu Mazur. Nasza baza mieści się w Giżycku, w nowoczesnym porcie Ekomarina położonym nad brzegiem jeziora Niegocin. Kursy żeglarskie dla studentów pływają po północny Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, odwiedzając najfajniejsze porty i zaprzyjaźnione przystanie. Każdy wyjazd, który organizujemy planowany jest tak by zrealizować program szkolenia i pokazać Wam wszystkie uroki Mazur. Nie mamy jednej stałej trasy, dostosowujemy ją do warunków pogodowych, dlatego każdy kurs żeglarski dla studentów jest niepowtarzalny!

kurs żeglarski dla studentów
kurs żeglarski dla studentów
kurs żeglarski dla studentów na Mazurach

Zobacz zdjęcia z naszych kursów żeglarskich i przekonaj się, że chcesz zapisać się właśnie na nasz kurs! 
Link do galerii zdjęć

Dlaczego wybrać nasz kurs żeglarski dla studentów

Internet pełen jest ofert szkoleń żeglarskich? Czym różnią się nasze kursy dla studentów od innych?  Przede wszystkim nie idziemy na łatwiznę i dajemy z siebie wszystko organizując szkolenia i wyjazdy żeglarskie na najwyższym poziomie. Tak – nasze kursy nie są najtańsze, ale u nas wiesz za co płacisz. Stawiamy na jakość w każdym szczególe! Mamy własne, zadbane jachty (zobacz naszą rock’n’rollową flotę) i zaplecze lądowe, zatrudniamy najlepszych instruktorów, mamy uprawnienia do egzaminowania na patenty żeglarskie i motorowodne. Ale przede wszystkim tworzymy mega ekipę przyjaciół i pasjonatów. Przekonaj się – zobacz nasze imprezy, odwiedź insta i fb czy poczytaj opinie na Google Maps.

Nasza strona używa ciasteczek, lubimy ciasteczka :) Akceptuję Czytaj więcej