Strona główna » Voucher upominkowy

Voucher upominkowy

Autor: Marcin

Voucher upominkowy na szkolenie lub rejs

Szukasz oryginalnego prezentu dla bliskiej osoby lub przyjaciela?  Chciałbyś ofiarować komuś odpoczynek pod żaglami połączony ze szkoleniem żeglarskim, a może kurs motorowodny zakończony egzaminem? Dzięki oryginalnemu i nietuzinkowemu pomysłowi jakim jest bon prezentowy, bliska osoba spędzi niezapomniane chwile i odpocznie do zgiełku życia codziennego. W zależności od wybranej opcji będzie też miała możliwość uzyskania uprawnień żeglarskich lub motorowodnych.

Voucher upominkowy jest wyjątkowym prezentem. To także idealny pomysł dla najlepszego pracownika, którego warto nagrodzić. Osoba obdarowana będzie mogła zrealizować swój voucher w dogodnym dla siebie terminie wybranym spośród dostępnych na naszej stronie. Szkolenia rozpoczynamy już w kwietniu i trwają aż do października!

voucher prezentowy

Wybierz voucher upominkowy

Szkolenia żeglarskie dla dorosłych
Kurs stacjonarno-wędrowny – żeglarz jachtowy (2490 zł)
Tygodniowy rejs szkoleniowy – żeglarz jachtowy  (2990 zł)
Dwutygodniowy rejs szkoleniowy – żeglarz jachtowy  (3990 zł)
Rejs doszkalający – tygodniowy

Szkolenia żeglarskie dla młodzieży – dwutygodniowe
Obóz młodzieżowy – rejs szkoleniowy po Mazurach (3990 zł)

Szkolenia motorowodne
Kurs na sternika motorowodnego  (600  zł / absolwenci naszych kursów żeglarskich – 500 zł)
Kurs na sternika motorowodnego z egzaminem na patent sternika motorowodnego  (850 zł)
Szkolenie na licencję na holowanie (600  zł / absolwenci naszych kursów żeglarskich – 500 zł)

Vouchery kwotowe
Jeśli nie wiesz co wybrać, możesz wykupić voucher prezentowy na określoną kwotę do wykorzystania na usługi naszej Szkoły

 Vouchery indywidualne
Każdy voucher możemy także ustalić indywidualnie i uwzględnić w nim dodatkowe koszty (np. koszt egzaminu czy wystawienia certyfikatu ISSA)!

Jesteś zainteresowany? Chcesz kupić voucher? Masz pytania? Napisz do nas!

  Administratorem podawanych danych osobowych jest właściciel strony – BTA Gertis Marek Makowski, Świdry 11, 11-500 Giżycko. Dane będą przetwarzane w celu obsługi korespondencji w wybranym temacie. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

   

  Chcesz zamówić voucher upominkowy?

  Odezwij się do nas!

  Jak zrealizować voucher:

  Aby zrealizować swój voucher upominkowy na rejs szkoleniowy lub doszkoleniowy – zapisz się na wybrany termin przez nasz formularz rezerwacji (znajduje się na podstronie danego szkolenia). W czasie wypełniania podaj numer Twojego vouchera w polu 'Uwagi dodatkowe’. Po ukończeniu szkolenia osoby chętne mogą przystąpić do egzaminu państwowego na stopnie żeglarskie lub motorowodne. Vouchery ważne są 12 miesięcy od daty płatności.

  Nasza strona używa ciasteczek, lubimy ciasteczka :) Akceptuję Czytaj więcej