Szkolenia i kursy żeglarskie dla dorosłych

Szkolenia na patenty żeglarskie dla dorosłych to nasza specjalność! Od kilkunastu lat zajmujemy się organizacją wyjazdów dla osób pełnoletnich. W naszej ofercie znajdziesz m.in.: rejs po Mazurach ze szkoleniem żeglarskim, kurs na patent żeglarza jachtowego jak i opcję indywidualną - jacht na wyłączność z instruktorem. Przy współpracy z Polskim Związkiem Żeglarskim prowadzimy również kursy dla kandydatów na instruktorów żeglarstwa.

Poznaj naszą ofertę - wybierz kurs żeglarski dla siebie

Kim są uczestnicy kursów żeglarskich dla dorosłych?

Organizujemy szkolenia i kursy żeglarskie dla osób dorosłych od kilkunastu lat. Wyjazdy te skierowane są dla osób pełnoletnich, które chcą nauczyć się żeglować i zdobyć patent żeglarski. Aby wziąć udział w rejsie nie trzeba spełniać specjalnych wymagań. Konieczna jest natomiast motywacja do działania,  chęć poznania nowych osób i przygotowanie na nowe wyzwania. Większość osób zapisuje się do nas samodzielnie, ale jeśli chcecie przyjechać w większej grupie nic nie stoi na przeszkodzie! Załogi na kursie na żeglarza jachtowego liczą od 3 do 5 osób – w zależności od rodzaju szkolenia. Średnia wieku na naszych kursach dla dorosłych to 30 lat, ale mamy zarówno załogi młodsze jak i starsze :)

Kiedy prowadzimy szkolenia żeglarskie dla dorosłych?

Pierwsze kursy na patent żeglarza jachtowego rozpoczynamy już w kwietniu. Kolejne szkolenia odbywają się regularnie, aż do jesieni. W naszej ofercie na pewno znajdziesz termin, który będzie Ci odpowiadał. Aby wziąć udział w naszym kursie żeglarskim dla dorosłych wystarczy zaledwie 5 dni wolnego! Jeśli chcesz przyjechać na dłuższy rejs szkoleniowy – wybierz dwutygodniowy rejs szkoleniowy na patent i połącz naukę żeglarstwa z poznawaniem Mazur.

Kursy żeglarskie dla dorosłych już od 2190 zł!

Przed wakacjami: kurs stacjonarno-wędrowny lub intensywny rejs szkoleniowy.

W wakacje: tygodniowy rejs szkoleniowy lub dwutygodniowy rejs szkoleniowy
W dowolnym terminie:  szkolenie indywidualne.

Jak wygląda dzień na kursie na patent żeglarza jachtowego?

Każdy z naszych kursów żeglarskich ma swój własny plan organizacyjny, który różni się w zależności od wybranej opcji szkolenia. Nad przebiegiem dnia czuwa komandor rejsu, który jest koordynatorem i ustala przebieg dnia. Jest on ustalany tak by maksymalnie wykorzystać warunki pogodowe i realizować program szkolenia oraz odwiedzać najfajniesze miejsca Mazur. Każdego dnia zdobywacie nowe umiejętności praktyczne i teoretyczne. Zajęcia kończymy po południu lub wieczorem (kursy intensywne) i przychodzi czas na integrację, odpoczynek lub naukę własną. Plan dnia dla wszystkich załóg danego szkolenia jest wspólny. Wybierając  indywidualne szkolenie żeglarskie lub rejs rodzinny plan dnia szczegółowo ustalisz ze swoim instruktorem.

Co wyróżnia nasze kursy żeglarskie od innych?

Na rynku dostępnych jest wiele różnych szkoleń żeglarskich. Czemu wybrać właśnie Gertis? Przede wszystkim wszystkim wyróżnia nas jakość i doświadczenie w szkoleniu i organizacji kursów. Obozy żeglarskie i kursy na patent żeglarski na Mazurach organizujemy od 2006 roku! Współpracujemy z najlepszymi instruktorami, którzy posiadają doświadczenie wykraczające daleko poza Mazury (poznaj naszą kadrę). Szkolimy na własnym, nowoczesnym sprzęcie i posiadamy bogate zaplecze logistyczne. Ponadto u nas załogi szkoleniowe są małe -na kursach tygodniowych to maksymalnie 3 osoby, na dwutygodniowych – 5 osób. Dzięki temu spędzasz więcej czasu na sterem i lepiej przygotujesz do egzaminu na patent żeglarza jachtowego. Do tego tworzymy mega ekipę ludzi, dla których żeglarstwo jest prawdziwą pasją. Przekonaj się sam – poczytaj opinie w google maps, odwiedź nas na fb czy insta,  zobacz zdjęcia z naszych wyjazdów i filmy na youtube

Nasza strona używa ciasteczek, lubimy ciasteczka :) Akceptuję Czytaj więcej