Strona główna » Huczne Zakończenie Sezonu 2023

Huczne Zakończenie Sezonu 2023

Autor: Brożka

Jak co roku Szkoła Żeglarstwa Gertis pragnie zaprosić absolwentów szkoleń i sympatyków na wspólne zakończenie sezonu. Weekendowa impreza pod żaglami odbędzie się w tym roku w terminie 29.09-01.10.2023 w porcie Nowy Sztynort. Program wydarzenia jak zwykle jest bogaty, a jego zwieńczeniem będą sobotnie regaty i impreza przebierana z motywem „Apre Ski”. 

Huczne Zakończenie Sezonu jest imprezą którą organizujemy od 2014 roku. To okazja do spotkania się, zabawy i podsumowania minionego roku żeglarskiego. Aby wziąć w niej udział wystarczy zgłosić chęć udziału i przyjechać na Mazury! Tradycyjnie planujemy dla Was nutę szkoleniową pod okiem zawodników regatowych, którzy wprowadzą Was w tajniki ścigania się jachtami. Regaty na jachtach klasy Maxus (pływamy na Maxusach Evo 24, Maxusach 26, Maxusach 28 i Maxusach 34). Łącznie będzie na wodzie kilkadziesiąt jednostek.

W czasie weekendu czekają nas też dwie imprezy muzyczne! W piątek 29.09 weźmiemy udział w „Nie Kiepuj Do Wody – music festival” . Wystąpią dla Was: Monika Stankiewicz z zespołem, Kuba Kęsy – znany z programu Idol, pasjonat żeglarstwa i miłośnik Mazur. Gwiazdą wieczoru będzie Sidney Polak, który rozbuja towarzystwo i porwie do wspólnego bujania się nawet najbardziej siedzącą publiczność ;) W sobotę po regatach dla uczestników Hucznego Zakończenia Sezonu impreza zamknięta – oczywiście z motywem przewodnim! Apre Ski czyli impreza przebierana w tylu alpejskim ;) Klimat niepowtarzalny, bo zapewniamy, że nasi uczestnicy biorą sobie do serca motywy przewodnie imprez!

Jak wziąć udział?

Wystarczy zgłosić się w formularzu (pojedyncze zgłoszenie): https://forms.gle/iVpGEQ5ajEyYaGQM9
nie przejmuj się jeśli nie masz z kim przyjechać! Tak jak na naszych kursach – połączymy Was w fajne załogi!

Masz ekipę i chciałbyś wyczarterować dla Was cały jacht? Zgłoście się w tym formularzu i napisz ile Was jest i czy macie wolne miejsca w załodze (zgłoszenie całej grupy): https://forms.gle/HEZTcHdc4DbQAHD38  
Jeśli zgłaszacie się jako ekipa nie musicie już wypełniać pojedynczych zgłoszeń!

Aktualne informacje o Hucznym Zakończeniu Sezonu znajdziesz w naszym wydarzeniu:
Dołącz i obserwuj: https://fb.me/e/16a4cLSH5

 

Nasza strona używa ciasteczek, lubimy ciasteczka :) Akceptuję Czytaj więcej