Strona główna » Szkolenia dofinansowane z UE – Baza Usług Rozwojowych

Szkolenia dofinansowane z UE – Baza Usług Rozwojowych

Autor: Alien
kursy-dofinansowane-ue

Szkolenia dofinansowane z UE

W ramach dotacji z UE (Baza Usług Rozwojowych PARP) pracownicy mikro-, małych-  i średnich przedsiębiorstw z obszaru województwa warmińsko-mazurskiego mogą uczestniczyć w szkoleniach z naszej oferty za 20% ceny!  Pracodawcy mają do wykorzystania aż 70 000 tys. złotych na dofinansowanie szkoleń i usług doradczych z Bazy Usług Rozwojowych.

Szkolenia te mogą być narzędziem motywacji pracowników, poszerzać ich kompetencje m.in. uzyskać uprawnienia państwowe i certyfikaty kompetencji. Dają możliwość rozwoju osobistego poprzez pracę w grupie, działania w sytuacjach stresujących, zdobywanie wiedzy technicznej i rozwiązywanie problemów. Są również doskonałym pomysłem na spędzenie aktywnego urlopu.

Refundacji mogą podlegać wymienione poniżej szkolenia:

Kurs na stopień Sternika Motorowodnego – kurs zakończony egzaminem państwowym dający uprawnienia do prowadzenia łodzi motorowych i skuterów wodnych na wszystkich wodach śródlądowych bez ograniczenia mocy silnika. Czas szkolenia: 30 h

Kurs na stopień Żeglarza Jachtowego – kurs zakończony egzaminem państwowym dający uprawnienia do prowadzenia jachtów żaglowych na wodach śródlądowych. Szkolenia w formie 7-dniowej, 14-dniowej lub indywidualnejszkolenia dofinansowane ue bur

Kurs na Jachtowego Sternika Morskiego – kurs zakończony egzaminem państwowym dający uprawnienia do prowadzenia jachtów żaglowych do 18 m długości na wodach morskich. Prowadzone w formie 7-dniowej, realizowany na wodach morskich lub oceanicznych. Wymagany staż żeglarski w rejsach morskich

Kurs na Młodszego Instruktora Żeglarstwa – szkolenie dla osób posiadających patent żeglarski i doświadczenie w prowadzeniu jachtów chcących zdobyć umiejętności z zakresu nauczania. Kurs zakończony egzaminem Polskiego Związku Żeglarstwa.

Kurs na Inland Skippera ISSA lub na Inshore Skipper ISSA – szkolenia z zakresu żeglarstwa śródlądowego lub morskiego dla osób chcących uzyskać certyfikat Międzynarodowy ISSA.

Obsługa Portu Jachtowego – Bosman – autorskie szkolenie dla pracowników portów i marin jachtowych. W programie m.in. przygotowywanie jachtów do sezonu, zdawanie i odbiór sprzętu, prowadzenie szkoleń z bezpieczeństwa na wodzie, podstawowe naprawy sprzętu.

Instruktor Sportu w dyscyplinie sporty motorowodne oraz  Instruktor Sportu w dyscyplinie żeglarstwo – kursy skierowane do osób posiadających uprawnienia motorowodne lub żeglarskie chcących zdobyć umiejętności z zakresu nauczania.

kursy-dofinansowane-ue-srodkow

DLA KOGO REFUNDACJA?

Ze środków unijnych mogą skorzystać wszystkie mikro-, małe-  i średnie przedsiębiorstwa działające na terenie województwa warmińsko-mazurskiego (lub mające filie/oddziały/delegatury na terenie tego województwa). Refundacją objęte są szkolenia dla pracowników przedsiębiorstw, uwzględniając również umowy zlecenia (nie jest wymagane długotrwałe zatrudnienie).

ILE WYNOSI REFUNDACJA?

Od 50% do 80% w zależności od spełnienia kryteriów. Najwyższe refundacje otrzymują m.in. mikroprzedsiębiorcy czy przedsiębiorcy których działalność przyczynia się do rozwoju  inteligentnych specjalizacji województwa (ekonomia wody, meblarstwo i żywność wysokiej jakości).

JAK UZYSKAĆ REFUNDACJĘ ?

Skontaktować się z nami w celu określenia zapotrzebowania na szkolenie. Podpisać umowę na refundację kosztów z jednym z regionalnych Operatorów. Skorzystać ze szkolenia/usługi rozwojowej i pozytywnie je ukończyć. Następnie pozostanie uzupełnić dokumentację i ocenić usługę w Bazie Usług Rozwojowych.

Pomagamy w przygotowywaniu dokumentacji, rejestracji w Bazie Usług Rozwojowych i załatwianiu wszelkich formalności!


[mk_contact_form title=”Skontaktuj się z nami” email=”[email protected]” phone=”true”]

Nasza strona używa ciasteczek, lubimy ciasteczka :) Akceptuję Czytaj więcej