Strona główna » Nasza flota – jachty żaglowe i motorowe

Nasza flota – jachty żaglowe i motorowe

Autor: Alien
flota jachtów gertis

Jacht żaglowy Maxus 34

Maxus 34 to najnowsza konstrukcja stoczni Northman i największy jacht na Mazurach. Powierzchnia jego ożaglowania wynosi 55 m2, a długość całkowita to ponad 11m! To jednostka dla wymagających żeglarzy, doceniających nie tylko doskonałe właściwości nautyczne, ale również wysoki standard wykończenia wnętrza.

Jacht ten posiada 3 podwójne, zamykane kabiny, oraz rozkładane koje w mesie. Załoga liczyć może 10 osób. Poza standardowym wyposażeniem hotelowym znajdziemy na nim telewizor, ogrzewanie postojowe, kuchenkę mikrofalową, bojler, a w kingstonie toaletę morską ze zbiornikiem oraz prysznic. Maxus 34 posiada również dwa koła sterowe, ster strumieniowy, chartplotter, platformę rufową oraz dwa systemy obsługi foka – tradycyjny oraz samohalsujący.

Cennik czarterów 


Jacht żaglowy Maxus 26

Jacht Maxus 26 to idealne połączenie szybkiej żeglugi, komfortowego manewrowania w portach i wygodnej przestrzeni hotelowej. Idealny na szkolenie żeglarskie, rejs rodzinny czy pierwszy samodzielny czarter jachtu. Wielokrotnie nagradzana jednostka z najlepszej stoczni Northman. Nominowany w konkursie European Yacht of the Year.

Maxus 26 jest ceniony za zwinność i dynamikę na wodzie. Doskonale żegluje za równo przy bardzo słabych wiatrach jak i przy cięższej, jesiennej pogodzie. We wnętrzu wydzielone dwie, dwuosobowe kabiny. Koje rozkładane w mesie – jedna dwuosobowa i jedna jednoosobowa krótka (155 cm). Na wyposażeniu m.in. chłodziarka i ogrzewanie postojowe typu Webasto, toaleta typu morskiego ze zbiornikiem, silnik Mercury 5KM z linią paliwową, zbiornik wody pitnej, radio z mp3.

Cennik czarterów


Jacht żaglowy Maxus 28

Podczas obozów szkoleniowych 14-dniowych żeglujemy na jachtach Maxus 28. 8,5-metrowe jachty zawitały do naszej w naszej floty w sezonie 2019 i cieszą się niegasnącą popularnością. Wielkość, duża mesa oraz ergonomiczne wykorzystanie przestrzeni daje wysoki komfort. Przy tym jednak zachowują znakomite właściwości nautyczne i dobrze się prowadzą!

Jacht Maxus 28 to zdobywca wielu nagród, a także zwycięzca wielu regat. Uznawany jest za najszybszy jacht turystyczny na Mazurach.
Flota tych jachtów to najnowsze i najlepsze jednostki oferowane na kursach żeglarskich w Polsce. Na wyposażeniu m.in. chłodziarka i ogrzewanie postojowe, nowy silnik Mercury 5KM z linią paliwową, zbiornik wody pitnej, radio z mp3. Koje w układzie 6+2.

Cennik czarterów


Jacht żaglowy Maxus 24 EVO

Tygodniowe szkolenia żeglarskie oraz kursy indywidualne realizujemy na nowych jachtach Maxus 24 EVO. Jednostki te charakteryzują się doskonałymi właściwościami nautycznymi, wygodą użytkowania oraz komfortem „mieszkaniowym”. Jachty żaglowe Maxus 24 EVO przewidziane są na 6-8 osób, my jednak na tych kursach kwaterujemy maksymalnie 4 uczestników rejsu (3 + instruktor).

Łodzie żaglowe Maxus 24 EVO są zdobywcami licznych nagród i wyróżnień, w tym nagrody Jacht Roku 2017 miesięcznika Żagle! Są to niewątpliwie najlepsze jednostki oferowane na kursach żeglarskich w Polsce. Na wyposażeniu m.in. chłodziarka i ogrzewanie postojowe, nowy silnik Mercury 5KM z linią paliwową, zbiornik wody pitnej, radio z mp3. Koje w układzie 6+2.

Cennik czarterów


Jacht żaglowy Fortuna 27

Podczas młodzieżowych obozów szkoleniowych żeglujemy na jachtach Fortuny 27 o długości 8,5m. Jednostka ta uznawana jest od lat za najdoskonalszy jacht na Mazurach. Łączy w sobie cechy, których nie spotkacie na żadnym innym jachcie, tj. bezpieczeństwo, szybkość oraz niesamowitą wygodę! Fortuny 27, mimo swoich rozmiarów, prowadzi się łatwo i przyjemnie. Zapewniają one jednak nieporównywalnie większy komfort w stosunku do jachtów poniżej 8m długości. Oferujemy sprzęt o najlepszym standardzie, sprawdź przed wyborem rejsu!

Cennik czarterów


Jacht żaglowy Maxus 33.1 RS

Jachty Maxus 33.1 RS proponujemy do czarteru osobom, które cenią sobie komfort mieszkania w czasie rejsu oraz szukają jednostki dla większej grupy. Żeglować może na nich równocześnie nawet 10 osób – posiadają 3 zamykane, dwuosobowe kabiny oraz miejsca do spania w mesie. W standardowych wyposażeniu: ogrzewanie, mikrofalówka, TV, toaleta chemiczna, ster strumieniowy, echosonda. Mimo swojej wielkości są szybkie i sprawnie manewrują w portach, choć trzeba nabrać w tym wprawy. Maxus 33 czarterowane są w „wysokim sezonie” od soboty do soboty . Miejsce odbioru czarteru to port Nowy Sztynort.

Cennik czarterów

 

Nasza strona używa ciasteczek, lubimy ciasteczka :) Akceptuję Czytaj więcej