Strona główna » Huczne Zakończenie Sezonu 2022

Huczne Zakończenie Sezonu 2022

Autor: Brożka

Wspólne podsumowanie sezonu żeglarskiego to już nasza coroczna tradycja. W 2022 roku  spotkaliśmy się w pierwszy weekend października w porcie Nowy Sztynort. Ten czas wypełniony był żeglowaniem, imprezowaniem i ogólnie dobrą zabawą. Nie zabrakło oczywiście masy żeglarskiej wiedzy. Szkolenia i treningi regatowe przygotował i prowadził dla nas świetny skład regatowy Paweł Ejsmont, Marcin Tkaczyk i Michał Tomaszewski czyli załoga startująca z sukcesami w Polskiej Lidze Żeglarskiej. Sobota była dniem regatowym. W 4 klasach zgłoszonych było 29 załóg, z których finalnie wystartowało 27 jachtów. Doskonała pogoda pozwoliła rozegrać 7 wyścigów. Wyniki zamieszczamy tutaj.

Wszystkie informacje umieszczaliśmy na wydarzeniu utworzonym na facebooku: https://fb.me/e/1JsgLo02q 

Zobacz wszystkie zdjęcia z Hucznego Zakończenia Sezonu 2022

Ramowy program weekendu:
czwartek – 29.09.2022
– szkolenie regatowe cz.1 (obowiązują dodatkowe zapisy)
– wieczorne Zęzowanie dla przyjezdnych 
piątek – 30.09.2022
– od rana szkolenie regatowe z Pawłem Ejsmontem w podziale na grupy dla wszystkich uczestników
– wieczorem koncerty na głównej scenie w Sztynorcie w ramach #NieKiepujDoWody – music Festival
sobota – 01.10.2022
– od rana #RegatyByGertis
– wieczorem – koncerty i impreza zamknięta w namiocie przy amfiteatrze! Tradycyjnie jak co roku będzie to impreza przebierana! Motyw przewodni – gry komputerowe. Na scenie zespół Bum Bum Orkestar, a później impreza z DJem do rana!
niedziela – 02.10.2022
– leniwy poranek i pożegnanie z Mazurami…

Tradycyjnie zapisy przyjmujemy zarówno od całych załóg (zgłasza się do nas sternik w imieniu grupy) jak i od pojedynczych osób (gdy chcesz przyjechać ale nie masz z kim – my skojarzymy załogi). Poniższe linki prowadzą do formularzy zapisu (google forms)

  • zgłoszenie CAŁEJ ZAŁOGI – https://forms.gle/hnQETAcg6e9R2PCU7   (zgłasza sternik, załoga NIE wypełnia innych formularzy)
  • zgłoszenie POJEDYNCZYCH OSÓB – czyli gdy nie macie składu i sternika. Link do formularza: https://forms.gle/9wCkzbB7dTZKF9ei8 (jeśli jesteście w kilka osób każdy wypełnia formularz pojedynczo, a w uwagach wpiszcie informację, że chcecie być ze sobą np. „Brożka + Krzywy”;) )

Chcecie zobaczyć jak wyglądają nasze Huczne Zakończenia Sezonu – zapraszamy do zobaczenia fotek z poprzednich lat! Zakończenie 2021wcześniej.

Nasza strona używa ciasteczek, lubimy ciasteczka :) Akceptuję Czytaj więcej