Strona główna » Huczne Zakończenie Sezonu 2022

Huczne Zakończenie Sezonu 2022

Autor: Brożka

Wspólne podsumowanie sezonu żeglarskiego to już nasza coroczna tradycja. W 2022 roku zapraszamy absolwentów naszych szkoleń na podsumowanie kursów w pierwszy weekend października. Impreza odbędzie się w porcie Nowy Sztynort i trwać będzie od 29 września do 2 października 2022. Ten czas wypełniony będzie żeglowaniem, imprezowaniem i ogólnie dobrą zabawą.

Tradycyjnie zapisy przyjmujemy zarówno od całych załóg (zgłasza się do nas sternik w imieniu grupy) jak i od pojedynczych osób (gdy chcesz przyjechać ale nie masz z kim – my skojarzymy załogi). Poniższe linki prowadzą do formularzy zapisu (google forms)

  • zgłoszenie CAŁEJ ZAŁOGI – https://forms.gle/hnQETAcg6e9R2PCU7   (zgłasza sternik, załoga NIE wypełnia innych formularzy)
  • zgłoszenie POJEDYNCZYCH OSÓB – czyli gdy nie macie składu i sternika. Link do formularza: https://forms.gle/9wCkzbB7dTZKF9ei8 (jeśli jesteście w kilka osób każdy wypełnia formularz pojedynczo, a w uwagach wpiszcie informację, że chcecie być ze sobą np. „Brożka + Krzywy”;) )

STAY TUNED! Wszystkie bieżące informacje umieszczamy na wydarzeniu utworzonym na facebooku:
https://fb.me/e/1JsgLo02q

Ramowy program weekendu:
czwartek – 29.09.2022
– szkolenie regatowe cz.1 (obowiązują dodatkowe zapisy)
– wieczorne Zęzowanie dla przyjezdnych 
piątek – 30.09.2022
– od rana szkolenie regatowe z Pawłem Ejsmontem w podziale na grupy dla wszystkich uczestników
– wieczorem koncerty na głównej scenie w Sztynorcie w ramach #NieKiepujDoWody – music Festival
sobota – 01.10.2022
– od rana #RegatyByGertis
– wieczorem – koncerty i impreza zamknięta w namiocie przy amfiteatrze! Tradycyjnie jak co roku będzie to impreza przebierana! Motyw przewodni podamy wkrótce. Po imprezie wachta służbowa „osusza Zęzę”
niedziela – 02.10.2022
– leniwy poranek i pożegnanie z Mazurami…

Chcecie zobaczyć jak wyglądają nasze Huczne Zakończenia Sezonu – zapraszamy do zobaczenia fotek z poprzednich lat! Zakończenie 2021wcześniej.

Nasza strona używa ciasteczek, lubimy ciasteczka :) Akceptuję Czytaj więcej