Strona główna » Praca w Gertisie

Praca w Gertisie

Autor: siriuspro
kurs instruktora żeglarstwa
kadra rejs młodzieżowy

Praca na szkoleniach żeglarskich na Mazurach

Szkoła Żeglarstwa GERTIS to nie tylko świetny sposób spędzania wakacji i praca dla instruktora żeglarstwa, ale przede wszystkim EKIPA (radośnie nazywana przez nas patorodziną). Żeglarstwo jest twoją pasją? Lubisz uczyć? Chcesz się rozwijać? Jeśli tak – czytaj dalej! Renoma naszej Szkoły, poziom szkolenia kadr i uczestników oraz wyśmienita atmosfera powoduje, że kto do nas zawita już nigdy nie będzie chciał zmienić pracy 🙂 Nie ma co ukrywać – u nas nie jest łatwo, trzeba dawać z siebie 100%. Nie godzimy się na wszechpanującą bylejakość i tumiwisizm.

DOŁĄCZ DO NASZEJ EKIPY!

POSZUKUJEMY:

Instruktorów żeglarstwa PZŻ
Młodszych Instruktorów Żeglarstwa PŻŻ
Nauczycieli Żeglowania PZŻ
Instruktorów żeglarstwa innych federacji/organizacji
Osób z doświadczeniem w szkoleniu żeglarskim

Każdy starający się o pracę dla instruktora żeglarstwa musi opisać swoje doświadczenie, ale co najważniejsze nas przekonać 🙂 Samo posiadanie “kwitka” u nas nie wystarczy. Nie robimy masowych rejsów, nie szukamy ludzi na ostatnią chwilę i nie potrzebujemy amatorów. Stanowimy najlepszą ekipę na Mazurach i nie każdy może do niej dołączyć.

Pamiętaj! Do naszej kadry nie przyjmujemy osób z tzw. “łapanki”. Każda osoba, która chce u nas pracować musi nam pokazać siebie i swoje umiejętności. Dlatego też przed sezonem robimy weekendowe unifikacje dla nowych instruktorów.

Nie masz uprawnień? Masz cierpliwość i smykałkę do uczenia? U nas nauczysz się uczyć i zostaniesz instruktorem! Zapisz się na kurs Nauczyciela Żeglowania PZŻ

Pierwsza unifikacja dla instruktorów 14-16 kwietnia 2023.
Zapraszamy do kontaktu po więcej szczegółów

Co możesz zyskać pracując u nas?

  • Pracę instruktora żeglarstwa w renomowanej Szkole Żeglarstwa
  • Możliwość podnoszenia umiejętności pod okiem fachowców
  • Dołączenie do zgranej, wesołej grupy ludzi
  • Zachęcające zarobki

Odezwij się do nas i dołącz do wiadomości:

  • Krótką notkę o sobie
  • Opis swojego doświadczenia żeglarskiego (prowadzone rejsy, szkolenia żeglarskie)
  • Zdjęcie
  • Adnotację:
    “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BTA GERTIS Marek Makowski dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

P.S. Lejemy na CV i listy motywacyjne 😉 wszak praca dla instruktora żeglarstwa to nie sprawdzian z polskiego. Przedstaw konkret to na pewno się dogadamy!

Nasza strona używa ciasteczek, lubimy ciasteczka :) Akceptuję Czytaj więcej