Strona główna » Bon turystyczny

Bon turystyczny

Autor: Brożka

Jesteśmy organizatorem turystyki i na można u nas zrealizować u nas bon turystyczny. Na każde dziecko do 18 roku życia przysługuje bon turystyczny o wartości 500 zł. Bony te zrealizować można do końca marca 2023 roku (data płatności za obóz). Jednorazowo można wykorzystać całą kwotę w całości lub częściowo, na różne imprezy i u różnych organizatorów.

Bon turystyczny – na jakie usługi w BTA Gertis można go wykorzystać?

W Szkole Żeglarstwa Gertis wykorzystać można na jedną z następujących imprez:

Bon turystyczny – jak go wykorzystać?

  1. Aktywować bon na swoim koncie ZUS PUE (bony znajdują się na koncie jednego z rodziców, więc należy sprawdzić oba konta).

2. Podać kod bonu w polu “Uwagi” w czasie rejestracji miejsca na obozie młodzieżowym lub skontaktować się z nami mailowo z informacją o chęci wykorzystania bonu.

3. Skontaktujemy się z państwem by wprowadzić bon turystyczny do systemu teleinformatycznego ZUS. Otrzymają państwo wiadomość SMS wysłaną przez ZUS wraz z kodem obsługi płatności, który podają Państwo naszemu pracownikowi.

4. W kolejnym SMSie otrzymają państwo kod potwierdzający, którego wprowadzenie do systemu zakończy procedurę płatności

Masz pytania co do realizacji bonu – skontaktuj się z infolinią programu Polski Bon Turystyczny: nr (22) 11-22-111lub odwiedź stronę https://bonturystyczny.polska.travel

Nasza strona używa ciasteczek, lubimy ciasteczka :) Akceptuję Czytaj więcej